امروز دشمن اعتقادات مذهبی و ملی جوانان ما را نشانه گرفته است

به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج، جلسه بانوان نخبه و فرهیخته بسیجی سازمان بسیج جامعه زنان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، با حضور جانشین سپاه سلمان و جانشین سازمان بسیج جامعه زنان کشور برگزار شد.

 دکتر "ورزدار"، جانشین سازمان بسیج جامعه زنان کشور، در این جلسه با اشاره به نقش حساس بانوان در جامعه گفت: مسائل مربوط به بسیج جامعه زنان باید در ابعاد مختلف بررسی و بر آنها توجه شود.

وی با اشاره به این که تشکیل بسیج به فرمان امام(ره) یک نعمت الهی است، گفت: حفظ این نعمت و توجه ویژه به آن نشانه شکرگزاری این نعمت است.

ورزدار با اشاره به جنگ نرم دشمنان، افزود: امروز دشمن اعتقادات مذهبی و ملی ما خصوصا جوانان ما را نشانه گرفته است و می‌خواهد ریشه را نابود کند و جوانان ما را به طرف اعتقادات و عقاید خود هدایت کند. بنابراین بانوان که سلامت جامعه در دستان آنان است، باید این توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

وی ادامه داد: اگر اعتقادات دینی ما رشد پیدا کند قطعا جامعه سالم و پویایی خواهیم داشت.

ورزدار، راه‌اندازی مرکز مشاوره را یکی از برنامه‌های پیشنهادی سازمان بسیج جامعه زنان در سال 91 عنوان کرد.

همچنین در ادامه این جلسه، خانم "کیخا"، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به این که شورای عالی بسیج جامعه زنان سپاه سلمان دارای 40 عضو است، گفت: مسئولیت شورای عالی بسیج جامعه زنان، خدمت‌رسانی در سطح استان، اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری و ترویج حجاب و عفاف است.

به گزارش ایسنا، جانشین سپاه سلمان نیز با اشاره به موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه، گفت: این کشورها تنها به شرط داشتن یک رهبر واحد و منسجم به پیروزی خواهند رسید.

سردار "لکزایی"، با گرامی‌داشت هفته بسیج، گفت: آنچه که از شورای عالی بسیج جامعه زنان انتظار می‌رود، مرور بر تاکیدات و منویات امام راحل و مقام معظم رهبری است و بهترین منابع در بسیج سخنان حضرت امام(ره) و رهبری است چرا که حضرت امام(ره) بنیانگذار بسیج و مقام معظم رهبری ادامه دهنده آن هستند.

وی با اشاره بر تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده‌های آنان، گفت: در هفته بسیج باید بر این تاکید مقام رهبری توجه بیشتری شود و برنامه‌هایی مانند یاد یاران، بصیرت بانوان و عضویت در بسیج از مسائل مهمی است که باید در این هفته به آن پرداخته شود.

/ 0 نظر / 21 بازدید